ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور از فارسی به روسی و روسی به فارسی

 

مراکز علمی، آموزشی و پژوهشی عموما برای سمینارها، همایش ها و نشست های بین المللی نیاز به کاتالوگ، بروشور و یا کتابچه هایی به زبان خارجی دارند. علاوه بر این شرکت های تجاری و بازرگانی نیز جهت انجام امور بازاریابی و معرفی محصولات خود نیاز دارند کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی مناسبی را تهیه نمایند. اگرچه رعایت اصول گرافیکی و زیباشناختی مانند طراحی اصولی، ترکیب رنگ مناسب و محتوای متنی هدف دار و آنالیز شده منجر به انتشار یک کاتالوگ یا بروشور جذاب برای مشتریان داخلی گردد اما این آیتم ها تنها در صورتی می تواند برای مخاطبان غیر داخلی جذاب گردد که متن مورد استفاده بصورت مناسب و روان به زبان مقصد ترجمه شده باشد.

طبق روال، این کاتالوگ ها و بروشور ها به زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی تهیه می شوند. با این وجود تجربه چندین ساله متخصصین FaRu نشان داده است که اگر بازار کشورهای روس زبان و مشترک المنافع را هدف فعالیت های خود قرار داده اید، برای کسب نتایج مطلوب در معرفی و بازاریابی محصولات و یا خدمات خود بهتر است مطالب را به زبان روسی ارائه بدهید. زبان روسی سال های زیادی زبان رسمی کشورهای اتحاد جماهیر سابق بوده و مردم این کشور ها به زبان روسی تعصب خاصی دارند حتی اگر زبان انگلیسی هم بدانند ترجیح می دهند صحبت نکنند.

از طرف دیگر بازرگانان، تجار و دانشگاهیانی که تمایل دارند با محصولات و خدماتی که در کشورهای روس زبان ارائه می شوند آشنا شوند می توانند ترجمه این بروشورها و کاتالوگ ها را مترجمان FaRu بخواهند و در فاصه کوتاهی متن فارسی آن را تحویل گیرند.

نمایندگان شرکت ها و سازمان ها و تولیدکنندگانی که به دنبال ترجمه کتابچه های راهنمای محصولات خود برای مشتریان داخلی هستند می توانند از خدمات ترجمه این مرکز بهره گیرند.

خدمات ما در زمینه ترجمه کاتالوگ و بروشور:

ترجمه کاتالوگ و بروشور تجاری از فارسی به روسی و روسی به فارسی

ترجمه کاتالوگ و بروشور وسایل و لوازم خانگی  از فارسی به روسی و روسی به فارسی

ترجمه کاتالوگ و بروشور محصولات غذایی  از فارسی به روسی و روسی به فارسی

ترجمه کاتالوگ و بروشور های دارویی از فارسی به روسی و روسی به فارسی

ترجمه کاتالوگ ، بروشور و دفترچه راهنمای تجهیزات صنعتی از فارسی به روسی و روسی به فارسی، فارسی به اوکراینی و اوکراینی به فارسی

خدمات زبان روسی: ترجمه رسمی، ترجمه کتبی، ترجمه شفاهی

ارتباط با ما

  • نشانی: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، بلوار کوثر شمالی 8،فاز تجاری دانشگاه
  • تلفن: 38836775 - 38814338 (051)
  • ایمیل: info@faru.ir
  • Telegram: 6655 772 935 98+
Top