-->

ثبت سفارش ترجمه آنلاین

سفارش آنلاین هر نوع ترجمه به زبان های روسی - اوکراینی

ثبت سفارش ترجمه متن، مقاله، قرارداد، متون تجاری و ...

ثبت سفارش ترجمه در سایت فارو، بسیار ساده و سرراست است. تمامی مراحل برای انجام ثبت سفارش ترجمه، از ثبت سفارش گرفته تا قیمت‌گذاری، پرداخت هزینه ترجمه، تخصیص مترجم و نهایتا تحویل سفارش ترجمه شده به‌صورت آنلاین است؛ بدین ترتیب فارو توانسته است به خوبی مفهوم ترجمه آنلاین را محقق سازد.

شما کاربران گرامی ابتدا فایل ترجمه خود را آپلود کرده، سپس مشخصات ترجمه مد نظر خود را اعم از نوع ترجمه (ترجمه روسی به فارسی/ترجمه فارسی به روسی و ... )، موضوع یا زمینه متن مدنظر، توضحیات و بخش‌های لازم برای ترجمه را تعیین می‌نمایید. در پایان، درصورتی که برای نخستین بار اقدام به ثبت سفارش ترجمه می‌کنید، خواهید توانست با وارد کردن ایمیل معتبر سفارش خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت سفارش ترجمه، کافی است صبر کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش ترجمه شما را بررسی و تعداد کلمات آن را شمارش کرده، قیمت‌گذاری سفارش شما را انجام دهند. به‌محض اتمام فرایند قیمت‌گذاری سفارش ترجمه، این امر از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد. بنابراین ورود اطلاعات تماس صحیح در هنگام ثبت سفارش ترجمه بسیار ضروری است.

در پایان، شما می‌توانید قیمت‌ها و زمان آماده‌سازی سفارش خود را مشاهده کرده، درصورت تمایل اقدام به پرداخت هزینه‌ی ترجمه نمایید. دیگر لازم نیست نگران مراحل بعد باشید! زیرا تمامی مراحل تخصیص مترجم مناسب، بخش‌بندی ارسال سفارش ترجمه و در نهایت ارسال فایل‌های ترجمه برای مشتریان همگی به صورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت. به محض تحویل سفارش توسط مترجم، از طریق پیامک به مشتریان عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

ثبت سفارش ترجمه

نام و نام خانوادگی(*)
Invalid Input

ایمیل شما(*)
Invalid Input

فایل ترجمه به همین ایمیل فرستاده میشود، لطفا ایمیل معتبری را وارد کنید

شماره تلفن همراه(*)
Invalid Input

نوع ترجمه(*)
Invalid Input

موضوع
Invalid Input

موضوع یا زمینه متن مدنظر

توضیحات
Invalid Input

توضحیات و بخش‌های لازم برای ترجمه را تعیین کنید

فایل ترجمه(*)
Invalid Input

فایل ترجمه نباید از 10 مگابایت بیشتر باشد

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
کد دیگرInvalid Input

خدمات زبان روسی: ترجمه رسمی، ترجمه کتبی، ترجمه شفاهی

ارتباط با ما

  • نشانی: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، بلوار کوثر شمالی 8،فاز تجاری دانشگاه
  • تلفن: 38836775 - 38814338 (051)
  • ایمیل: info@faru.ir
  • Telegram: 6655 772 935 98+
Top